(Freelance Journalist – Ανεξάρτητος Δημοσιογράφος)
www.Pieria.tv (31-05-2022).
Η Αντιπεριφέρεια Πιερίας με την Αντιπεριφερειάρχη κυρία Σοφία Μαυρίδου, βρίσκεται στο πλευρό των κατοίκων της περιφέρειάς της με τις ανάγκες κάθε χωριού και εν προκειμένω στο χωριό Αλώνια Πιερίας όπου ο πρόεδρος του χωριού κύριος Γιάννης Θεοδωρίδης θεώρησε καλό να ευχαριστήσει δημόσια μέσω της διαδικτυακής Pieria.tv την κυρία Μαυρίδου για τη συμπαράσταση και τά έργα που επιτελούνται στην Κοινότητα Αλωνίων.
©www.Pieria.tv – 2022
![Digiprove seal](https://www.pieria.tv/wp-content/plugins/digiproveblog/dp_seal_trans_16x16.png)