(Freelance Journalist – Ανεξάρτητος Δημοσιογράφος)
www.Pieria.tv (30-01-2023).
Παρά του ότι ενημερώθηκε ο Δήμος για τον σπασμένο -από ανεγκέφαλους- τραπεζόπαγκο σε προηγούμενο ρεπορτάζ μου, αυτός παραμένει ξάπλα στο χώμα δίχως ακόμα να αποκατασταθεί ή να αντικατασταθεί.
Από την άλλη όμως, εάν δεν συνετιστούν κάποιοι ανεγκέφαλοι βανδαλιστές και να σεβαστούν την δημόσια περιουσία, άσκοπη θα είναι κάθε αποκατάσταση. Ας γίνει όμως, διότι, και αυτή η ερειπωμένη εικόνα προκαλεί θλίψη.
www.Pieria.tv ©2023
![Digiprove seal](https://www.pieria.tv/wp-content/plugins/digiproveblog/dp_seal_trans_16x16.png)