(Freelance Journalist – Ανεξάρτητος Δημοσιογράφος)
www.Pieria.tv (14 Απριλίου 2019)
Με αφορμή το ρεπορτάζ για το φυσικό αέριο που επί 22 χρόνια βγαίνει από τά έγκατα τής γής τού χωριού Αλώνια Πιερίας, ο δημοσιογράφος Γιώργος Οικονομίδης μίλησε με τον δήμαρχο τού Δήμου Πύδνας Κολινδρού Ευάγγελο Λαγδάρη για τυχόν σχέδια αξιοποίησης τού ευρήματος αυτού.
Ευκαιρίας δοθείσης ο δήμαρχος έδωσε απαντήσεις και για την υποψηφιότητα του διεκδικώντας και πάλι την δημαρχία με τον δημοτικό συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑ».
©www.Pieria.tv – 2019
![Digiprove seal](https://www.pieria.tv/wp-content/plugins/digiproveblog/dp_seal_trans_16x16.png)