Πετάμε λοιπόν στην χιονισμένη Κατερίνη σήμερα 5 Ιανουαρίου 2019
(04/01/2019)
Μετά από την πυκνή και προβληματική για όλη την Ελλάδα χιονόπτωση τής Παρασκευής 4 Ιανουαρίου, κάνουμε μιά σύντομη περιήγηση επάνω από την Κατερίνη με το τετρακόπτερο (Drone) τής διαδικτυακής Pieria.tv με χειριστή τόν Γιώργο Οικονομίδη.
Μιά μικρή προσφορά για τους διαδικτυακούς αγαπητούς μας φίλους.
©www.Pieria.tv – 2019
![Digiprove seal](https://www.pieria.tv/wp-content/plugins/digiproveblog/dp_seal_trans_16x16.png)